Nieres un urīnceļu darbības traucējumi
Gremošana un gremošanas traucējumi
Vīriešu veselība
Sirds un asinsvadu slimības
Vitamīni
Organisma attīrīšanās un atjaunošanās
Imunitāte
Acis un acu darbības traucējumi
Nervu darbības traucējumi
Alerģija
Saaukstēšanās
Sieviešu veselība
Kaitīgie ieradumi
Iesnas un deguns
Āda un ādas slimības
Mutes dobuma higiēna
Aktuālie un citi jautājumi
Galvas smadzeņu darbības traucējumi
Sāpes
Klepus
Aknu un žultspūšļa darbības traucējumi
Ausis un ausu darbības traucējumi
Vēnu slimības
Vakcinācija
Bērnu veselība
Ziņas/Sausums un ādas iekaisums? Psoriāze?

   Daudzi no mums labi zina šīs problēmas. Pēc dermatologu domām, apmēram 2% planētas iedzīvotāju cieš no ādas problēmām, kuras saistītas ar sausumu, iekaisumu, lobīšanos, tajā skaitā arī psoriāzi. Diemžēl mūsdienu medicīnai nav līdzekļa, kas ļautu atrisināt šo problēmu līdz galam.

Līdzekļu arsenāls ārīgai lietošanai satur preparātus, kuros ietilpst salicilskābe, darva, vitamīns A, kā arī ziedes un krēmus, kuri satur hormonus. Tomēr tos lietojot, bieži vērojamas blakusparādības, bet pēc ārstēšanas pārtraukšanas ātri var iestāties recidīvs.

Šīs problēmas mūsdienīgs risinājums – ādas kopšanas kosmētikas līdzekļu radīšana uz Mahonia aquifolium auga ekstrakta bāzes. Mahonija – mūžzaļu krūmveidīgu augu suga, pieder Bārbeļu dzimtai. Suga nosaukta amerikāņu dārznieka Bernāra MakMagona vārdā, par godu tam, ka viņš sastādīja amerikāņu dārznieku kalendāru. Augs izplatīts Ziemeļamerikas Klusā okeāna piekrastes mežos.

Mahonijas ekstraktu tautas medicīnā daudzus gadus izmanto dažādu ādas slimību ārstēšanai. Šampūni, krēmi un mazgāšanās putas, izgatavoti uz mahonijas ekstrakta bāzes, mūsdienās tiek lietoti kosmētiskai ādas kopšanai ekzēmas, psoriāzes un ļoti jūtīgas ādas gadījumos.

Mahonija satur alkaloīdus, kuri bremzē noteiktu ādas šūnu dalīšanos un augšanu. Šis augs samazina iekaisuma parādības un neļauj inficēt veselās šūnas. Ādas kopšana ar kosmētiku uz Mahonijas bāzes ļauj līdz minimumam saīsināt agresīvu terapijas pasākumu pielietošanu, kosmētika ļoti viegli lietojama, to var nosaukt par patīkamu un atveseļojošu procedūru.

MAHONIJA – dabīga kosmētika jūsu ādai (vairāk uzziniet šeit)

Pielāgota meklēšana

Jautājums
Vai Jūs regulāri lietojat zivju eļļu?


Lietoju periodiski
Jūsu atbilde
 

  Galvenā  Ziņas  Jautājums farmaceitam  Reklāmas iespējas  Autortiesības un atbildība  Autori  Kontakti